Pimpollo - Yamaha Class

Prejsť na obsah
Srdečne Vás vítame
Občianske združenie PIMPOLLO - jediný držiteľ Hudobnej školyYamaha v košickom kraji pre vás a vaše deti organizuje kurzy Hudobnej školy YAMAHA, ktoré pôsobia po celom svete a patria so svojimi 700.000 žiakmi a 20.000 učiteľmi k najväčším organizáciám svojho druhu. Vznikli v Japonsku v roku 1954, od roku 1967 fungujú v Nemecku a od roku 1994 pôsobia v Českej a Slovenskej republike. Zásada Hudobnej školy YAMAHA znie:
„Nie sú nehudobní ľudia. Sú len nerozvinuté talenty!“
Dnešná ponuka Hudobnej školy YAMAHA predstavuje široké spektrum vyučovacích programov pre deti už od 4 mesiacov, mládež, dospelých i seniorov. Obsiahle vyučovacie koncepty a metódy, zodpovedajúce veku detí, umožňujú, aby práve otvorené „vývojové časové okná“ boli optimálne využité. Najvýznamnejšie časové okná sú v ranom veku dieťaťa, preto je dôležité začať formovať jeho vývoj už od 4. mesiaca.
Deti, ktoré sú odmalička hudobne rozvíjané, dosahujú preukázateľne lepšie výsledky v neskoršom procese učenia.

Navyše hudba výrazne prispieva k rozvoju osobnosti a tvorbe tímového ducha. Na rozdiel od športu, kde ide vždy o súťaženie (vyššie, ďalej, rýchlejšie), sú v hudobnej oblasti rozvíjané schopnosti počúvanie, ohľaduplnosť a empatia.
Aktuality

Počas prvého septembrového týždňa
sa na vás tešíme
na ukážkových hodinách!

3.9. - KVP
4.9. - KRÁSNA - dopoludnia
JAZERO - popoludní
5.9. - ŤAHANOVCE
6.9. - VERITAS
9.9. - JAZERO

Tešíme sa na vás!


Už po desaťročia je našim heslom „Učenie je radosť“.

Návrat na obsah